Nowości
  • Fotoksiążka – więcej, niż zwykła pamiątka

    Wróciłeś z cudownych wakacji. Wszystko, co chciałeś uwieczniłeś na zdjęciach – teraz musisz tylko wymyślić, jak będziesz je przechowywał. Na dysku komputera? Niby jest to praktyczne rozwiązanie, ale czasem masz ochotę wrócić do tych chwil w miękkim fotelu, a nie przed monitorem.

Wizyt:
Dzisiaj: 4Wszystkich: 79586

Najciekawsze atrakcje w Rzymie

 

Tak znane i stare miasto jak Rzym siłą rzeczy musi skrywać w sobie całe mnóstwo wspaniałych zabytków oraz miejsc, które zdecydowanie warto odwiedzić. Z tego też powodu jeszcze przed wybraniem się tam na wycieczkę dobrze będzie poświęcić odrobinę czasu i przygotować dla siebie dokładny plan rzeczy, które będziemy chcieli tam zobaczyć.

 

Na pierwszy plan bardzo często wysuwają się tutaj te starożytne zabytki, które rzeczywiście potrafią być naprawdę zachwycające. Zwiedzając Rzym koniecznie musimy zobaczyć miejsca takie jak Panteon czy słynne Koloseum - zobacz koloseum bilety , bowiem stanowią one praktycznie znaki rozpoznawcze tego miasta. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziemy tutaj ciekawych rzeczy pochodzących z późniejszych okresów; Rzym to również ogromne skupisko wspaniałej architektury nowożytnej.

 

Miasto przeżywały niemały rozkwit w XVIII oraz XIX wieku, dzięki czemu znajdziemy tam obecnie mnóstwo zabytków z tamtych właśnie czasów. Liczba atrakcji w tym mieście jest naprawdę ogromna, zatem warto zapoznać się z nimi wszystkimi i wybrać te, które najbardziej chcemy zobaczyć.