Nowości
  • Fotoksiążka – więcej, niż zwykła pamiątka

    Wróciłeś z cudownych wakacji. Wszystko, co chciałeś uwieczniłeś na zdjęciach – teraz musisz tylko wymyślić, jak będziesz je przechowywał. Na dysku komputera? Niby jest to praktyczne rozwiązanie, ale czasem masz ochotę wrócić do tych chwil w miękkim fotelu, a nie przed monitorem.

Wizyt:
Dzisiaj: 4Wszystkich: 79586

Zatrzymać chwile w albumie ślubnym

Fotoksiążka - strona główna » Zatrzymać chwile w albumie ślubnym

Ślub - niezależnie od tego, czy jesteśmy raczej tradycjonalistami, czy mamy podejście na wskroś nowoczesne - to dzień wyjątkowy. Niektóre panny młode planują go od dzieciństwa, wszystkie szczegóły na długo przed zamążpójściem maja ułożone w głowie, włącznie ze wzorem koronek na swojej sukni i kolorem kwiatów w bukiecie.

 

Inne wybierają na ostatnią chwilę, jeszcze inne zdają się na zdanie mamy lub przyjaciółek - ale każda z nich chce w ten dzień wyglądać jak najpiękniej i nie ulega wątpliwości, że własny ślub każdy chce wspominać jako wyjątkowy i udany dzień. W zachowaniu wspomnień pomoże z pewnością album ślubny. Wypełniony ulotnymi chwilami zatrzymanymi w kadrach fotografii, będzie okazją do wspominania wspólnych chwil nawet po wielu latach. Może jeszcze wnuki państwa młodych będą kiedyś zdejmowały z półki zakurzone strony i przeglądały ze wzruszeniem pożółkłe staromodne zdjęcia.

 

Wiele osób wybiera mniej klasyczne formy przechowywania fotografii - nierzadko pozostają one w ogóle niewywołane na dyskach komputerów czy płytach DVD, ale zawsze jednak warto mieć chociaż garść ulubionych zdjęć, które można przeglądać przerzucając strony, siedząc z rodziną na kanapie. Dlatego większość par wybiera jednak tradycyjny album na zdjęcia - pięknie zdobiony, często z dekoracyjnymi stronami, w których chwile tego wyjątkowego dnia prezentują się najpiękniej. Jest w tym coś romantycznego, nieco staroświeckiego, ale nawet jeśli ślub był zupełnie nowoczesny, a wesele dalekie od tradycyjnego wystawnego świętowania, państwo młodzi to zawsze para, której szczęście warto uchwycić, by móc później wracać do niego na małe wspomnienia lub dłuższe opowiadanie rodzinnej historii po wielu latach.

 

Warto zachować te chwile w pamięci, ale pamięć bywa ulotna i nie zaszkodzi pomóc jej nieco, zachowując wspomnienia na kartach albumu.