Nowości
  • Fotoksiążka – więcej, niż zwykła pamiątka

    Wróciłeś z cudownych wakacji. Wszystko, co chciałeś uwieczniłeś na zdjęciach – teraz musisz tylko wymyślić, jak będziesz je przechowywał. Na dysku komputera? Niby jest to praktyczne rozwiązanie, ale czasem masz ochotę wrócić do tych chwil w miękkim fotelu, a nie przed monitorem.

Wizyt:
Dzisiaj: 4Wszystkich: 79586

Sposoby na dokumentowanie wspomnień

Fotoksiążka - strona główna » Sposoby na dokumentowanie wspomnień

Człowiek w czasie jednego miesiąca, a nawet tylko jednego dnia, czyli dwudziestu czterech godzin może stworzyć wiele wspomnień, zarówno tych niemiłych, jak i tych przywołujących uśmiech na usta. Jednakże, ludzka pamięć jest niedoskonała, dlatego też nie ma nic dziwnego w tym, że poszukujemy różnorakich sposobów na uwiecznianie swoich wspomnień i chwil, które chcielibyśmy zatrzymać w pamięci na zawsze.

 

Jednym z najprostszych nośników jest bez wątpienia fotografia.

 

Jednakże, prowadzenie albumów ze zdjęciami stało się obecnie trochę kłopotliwe, gdyż większość z nas przechowuje fotografie na dyskach twardych i w pamięciach komputerów i smartfonów, więc mało kto chodzi je wywoływać, tak jak dawniej, gdy zanosiliśmy to studia fotograficznego starannie przechowywane klisze. Ciekawym i idącym z duchem czasu sposobem na udokumentowanie wspomnień jest photo album . Możemy ją bowiem stworzyć przez internet, a gotowy produkt zostanie dostarczony w przeciągu kilku dni wprost do naszego domu. Co więcej to od nas zależy, czy skorzystamy z gotowych szablonów, jakimi są przykłady fotoksiążek, czy też stworzymy swój własny, który w pełni będzie odpowiadał naszym potrzebom i naszym fotografiom. To jednak jedynie wierzchołek góry lodowej jeżeli chodzi o fotoksiążki, gdyż mają one znacznie wiele zalet.

Obecnie na rynku występuje bowiem mnóstwo różnorakich rodzajów, materiałów i rozmiarów tych nowoczesnych albumów. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby podjąć próbę samodzielnego wykonania fotoksiążki, gdyż wystarczy jedynie pusty zeszyt w twardej oprawie, fotografie, parę rodzajów ozdób i dekoracji, trochę zacięcia artystycznego i mnóstwo chęci, aby wykonać własny i niepowtarzalny model. Co więcej, będzie to także świetny wybór w dziedzinie prezentów na różnorakie święta i rocznice.