Nowości
  • Fotoksiążka – więcej, niż zwykła pamiątka

    Wróciłeś z cudownych wakacji. Wszystko, co chciałeś uwieczniłeś na zdjęciach – teraz musisz tylko wymyślić, jak będziesz je przechowywał. Na dysku komputera? Niby jest to praktyczne rozwiązanie, ale czasem masz ochotę wrócić do tych chwil w miękkim fotelu, a nie przed monitorem.

Wizyt:
Dzisiaj: 4Wszystkich: 79586

Drukowanie zdjęć zamiast wywoływania

Fotoksiążka - strona główna » Drukowanie zdjęć zamiast wywoływania

Coraz rzadziej decydujemy się na wywoływanie zdjęć. Większość wspomnień przechowujemy w wersji elektronicznej. Jednak nie zawsze jest to dobry wybór. Bardzo łatwo możemy stracić fotografie nawet przy pozornie niegroźnej awarii komputera. Często okazuje się, że o wiele bezpieczniej jest mieć zdjęcia w wersji papierowej.

epson d700

 

Do takich wydruków o wiele chętniej zaglądamy i z pewnością będą świetną pamiątką nawet po wielu latach. Bardzo prostym rozwiązaniem tego problemu może być dobra drukarka fotograficzna np. epson surelab sl-d700 . Bez problemu znajdziemy ją w sklepach z elektroniką lub sklepach fotograficznych - tutaj drewniane ramki na zdjęcia  . Mając tego typu urządzenie w domu dużo chętniej będziemy wywoływać zdjęcia. Stanie się to niezwykle łatwe i intuicyjne. Jednak istotne są również wszelkie akcesoria jakie wybierzemy. Jakość zdjęć zależy od wielu czynników. Z pewnością bardzo ważny jest odpowiedni tusz. Powinien być dostosowany do modelu drukarki jaki posiadamy. Dzięki temu nie musimy obawiać się jakichkolwiek awarii. Kolejną ważną kwestią jest papier do drukarki. Należy wybrać ten przeznaczony do wydruku zdjęć. Ma on inną fakturę niż ten klasyczny. Dzięki temu uzyskamy fotografie porównywalne do tych z salonu fotograficznego. Może okazać się, że jest to dużo bardziej ekonomiczna opcja. Szczególnie jeśli zamierzamy drukować duże formaty.

epson surelab

 

Samodzielnie wykonane i wywołane zdjęcia będą cieszyć dużo bardziej. Mamy wtedy pełną kontrolę nad rozmiarem wydruku i w każdej chwili możemy nanieść korektę. Dzięki temu efekt końcowy z pewnością spełni nasze wszystkie wymagania. O wiele łatwiej będziemy mogli kompletować rodzinne albumy. W każdej chwili będziemy mieć możliwość dodrukowania brakujących zdjęć tak, aby komponowały się z całą resztą fotografii. Sprawi to, ze całość będzie bardzo spójna.