Nowości
  • Fotoksiążka – więcej, niż zwykła pamiątka

    Wróciłeś z cudownych wakacji. Wszystko, co chciałeś uwieczniłeś na zdjęciach – teraz musisz tylko wymyślić, jak będziesz je przechowywał. Na dysku komputera? Niby jest to praktyczne rozwiązanie, ale czasem masz ochotę wrócić do tych chwil w miękkim fotelu, a nie przed monitorem.

Wizyt:
Dzisiaj: 4Wszystkich: 79586

Fotograficzne pamiątki na zawsze

Mogą mieć format książki, notesu o formacie A3, wykonane w poziomie lub pionie, na zwykłe okazje i te od święta. Są piękne i kolorowe, a barwne ilustracje, nasze fotografie, są pamiątką po wsze czasy. W końcu porządkują nasz nieład, porządkują wspomnienia i nie pozwalają na to, aby zdjęcia zalegały niechciane kąty.

Tak, mam na myśli:

  • albumy fotograficzne
  • fotoalbumy
  • fotoksiążki


Jest w nich coś magicznego, niepowtarzalnego i przede wszystkim uroczego. W swoich zasobach domowych mam ich kilkanaście. I nie wywyższam jednej formy nad drugą. Cenię sobie zarówno fotoksiążki, jak i fotoalbumy oraz albumy fotograficzne. Liczba woluminów w mojej rodzinnej biblioteczce nieustannie, rokrocznie się powiększa i wiecie co? Wcale się tym nie martwię. Dla mnie dom bez książek, bez pamiątek i bibelotów rodzinnych to dom bez duszy. Wszystkie one są dla mnie wartościowe i niepowtarzalne.

Więcej informacji na stronie www foto album


Skrojone na moją miarę. Jedyne i niepowtarzalne. Nie pozwolą mi zapomnieć. "Ocalą od zapomnienia", wskrzeszają "Wspomnień Czar", kiedy w długie, zimowe wieczory wracam do swoich wypraw i przygód zatrzymanych na kliszy fotograficznej. A kiedy człowiek w sile wieku będzie musiał zmierzyć się z jesienią wieku, czyż nie będzie nam przyjemnie wrócić do samego siebie, ale nieznacznie młodszego? Spojrzeć na siebie z dystansu, pomyśleć nad przeżytym życiu.
Uważam, że osobie, która wymyśliła ten sposób zachowywania wspomnień należy się ogromna nagroda i wyróżnienie. Ja od siebie daję świadectwo z czerwonym paskiem, za coś przeuroczego, coś godnego kultywowania z pokolenia na pokolenie. Uczmy swoje dzieci zachowywać wspomnienia właśnie poprzez korzystanie z techniki drukarskiej, nie tylko poprzez nowoczesną technikę tabletów, komputerów i telefonów.

To nasze pamiątki. Pamiątki na zawsze.