Nowości
  • Fotoksiążka – więcej, niż zwykła pamiątka

    Wróciłeś z cudownych wakacji. Wszystko, co chciałeś uwieczniłeś na zdjęciach – teraz musisz tylko wymyślić, jak będziesz je przechowywał. Na dysku komputera? Niby jest to praktyczne rozwiązanie, ale czasem masz ochotę wrócić do tych chwil w miękkim fotelu, a nie przed monitorem.

Wizyt:
Dzisiaj: 4Wszystkich: 79586

Kiedy wynająć autokar?

Różny punkt widzenia » Kiedy wynająć autokar?

Jeszcze kilkanaście lat temu, kiedy rynek usług transportowych nie był tak rozwinięty jak teraz, organizatorom niewielkich, zbiorowych wyjazdów często zostawało jedynie skorzystanie z komunikacji publicznej. A to, jak wszyscy wiemy wiązało się niemal zawsze z mniej lub bardziej poważnymi niedogodnościami. Dziś na szczęście, niezależnie od ilości uczestników wycieczki, możemy za niewielkie pieniądze wynająć bus czy autokar. Taką oferte ma np. firma Europe-Tour z Warszawy  - zobacz cennik wynajmu autokarów w warszawie .

 

Kiedy zatem najczęściej wybieramy takie usługi?

 

Imprezy rodzinne Wesela, chrzciny, rocznice i przyjęcia komunijne coraz częściej organizujemy poza domem – a nawet poza miastem.

 

Zapraszając rodzinę i znajomych do restauracji oddalonej o kilkadziesiąt kilometrów od ich miejsca zamieszkania, powinniśmy jednak zapewnić im transport – tani wynajem autokaru będzie w takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem!

 

Wyjazdy firmowe i branżowe

Popularność takich imprez rośnie z każdym rokiem – a to wiąże się także z rosnącym zapotrzebowaniem na usługi przewozowe. Nie możemy przecież zmusić naszych pracowników, by na miejsce imprezy dojechali na własny koszt.

 

Wycieczki szkolne

Szkoły czy domu kultury od lat stanowią największą chyba część klientów firm oferujących wynajem autokarów – wszak wymagające skorzystania z takich usług wycieczki organizowane są przynajmniej dwa razy w roku. Dziś znalezienie autobusu jest prostsze i tańsze, niż kiedykolwiek.

 

Mecze wyjazdowe

Prawdziwy kibic jest zawsze ze swoją drużyną – nie może więc opuścić jej meczów wyjazdowych. Wyjazdy zorganizowanych grup kibiców najróżniejszych dyscyplin to dziś duża część zleceń firm transportowych, co jednak nie powinno nikogo dziwić – jest to przecież rozwiązanie znacznie wygodniejsze, niż podróż pociągiem czy prywatnymi samochodami.