Nowości
  • Fotoksiążka – więcej, niż zwykła pamiątka

    Wróciłeś z cudownych wakacji. Wszystko, co chciałeś uwieczniłeś na zdjęciach – teraz musisz tylko wymyślić, jak będziesz je przechowywał. Na dysku komputera? Niby jest to praktyczne rozwiązanie, ale czasem masz ochotę wrócić do tych chwil w miękkim fotelu, a nie przed monitorem.

Wizyt:
Dzisiaj: 88Wszystkich: 62007

Jak wybrać kolor ślubu ?

Fotoksiążka - strona główna » Idealny prezent ślubny » Jak wybrać kolor ślubu ?

Do kolorów, które dobrze komponują się dobrze z białym, możemy zaliczyć: złoto, srebro, czarny, pastelowy róż, różowa fuksja, fioletowy i niebieski. Innym czynnikiem, który należy uwzględnić przy podejmowaniu decyzji o kolorze jest wiedza o tym, jak wpływają poszczególne kolory na nastroje ludzi.

 

Nie zapominaj też, że kultura odgrywa ważną rolę przy wyborze kolorów weselnych. Upewnij się, że nie wybierzesz kolorów, które dla Ciebie nic nie znaczą, ale mają nieprzyjemne znaczenie dla zaproszonych gości.

 

Nawet suknia ślubna może być innego koloru. Biel jest tradycją z czasów wiktoriańskich. Ale nie trzeba jej przestrzegać. Istnieją przecież inne warianty kolorystyczne, takie jak kość słoniowa, alabaster, śmietankowy i tak dalej. Zobacz stronę: http://fotoksiazki-fotoalbumy.pl/ na której znaajdziesz sporą porcje przydatnych informacji.

 

Możesz też całkowicie zmienić kolor i wybrać złoty, różowy, niebieski, czerwony lub cokolwiek na co masz ochotę. Jedno ostrzeżenie: ważne jest, aby członkowie najbliższej rodziny wiedzieli, że nie będziesz miała na sobie białej sukni, wtedy będą ostrożni ze swoimi kolorami. W kulturach zachodnich tradycją jest unikanie czarnego koloru na weselu.

 

Panna młoda nie powinna ubierać się na czarno. Czarny jest bowiem związany z pogrzebem i może być postrzegany jako wysyłanie złego sygnału w radosnym dniu ślubu. Z drugiej strony niektóre odważne i zdecydowane panny młode wybierają czarną suknię ślubną. Coraz modniejsze stają się też monochromatyczne śluby i czarne bukiety ślubne. Przede wszystkim przy wybieraniu kolorów ślubnych kieruj się tym, jakie kolory Ty i Twoja druga połówka lubicie najbardziej.