Nowości
  • Fotoksiążka – więcej, niż zwykła pamiątka

    Wróciłeś z cudownych wakacji. Wszystko, co chciałeś uwieczniłeś na zdjęciach – teraz musisz tylko wymyślić, jak będziesz je przechowywał. Na dysku komputera? Niby jest to praktyczne rozwiązanie, ale czasem masz ochotę wrócić do tych chwil w miękkim fotelu, a nie przed monitorem.

Wizyt:
Dzisiaj: 4Wszystkich: 79586

Fotoksiążka - powrót do dzieciństwa

Fotoksiążka - strona główna » Fotoksiążka - powrót do dzieciństwa

Gdy nasze dziecko dorasta, często pojawiają się pytania o to, jak wyglądało jego życie, gdy był maluchem. Do tej pory pozostawało nam jedynie słowne przełożenie wszelkich historii związanych z tym okresem bądź przedstawienie pojedynczych zdjęć, które w przeważającej liczbie nie grzeszyły zbytnią jakością. Teraz jednak jest zupełnie inaczej, gdyż wszelkie stworzone przez nas zdjęcia możemy uwiecznić za pomocą wielu rozwiązań. Jednym z nich jest fotoksiążka dziecka  , która może zostać zrealizowana chociażby na pierwsze urodziny naszego dziecka np. www.szablony.in .Proces jej przygotowania okiem klienta jest niezwykle prosty. Wystarczy tylko, że dostarczymy wszelkie fotografie, które naszym zdaniem powinny się w niej znaleźć. Następnie pozostaje nam jedynie omówienie z pracownikiem zakładu ogólnej koncepcji. Gdy zostanie ona dopracowana, dochodzi do realizacji zamówienia. Najczęściej tego typu albumy tworzone są przy użyciu satynowego papieru, który prezentuje się nad wyraz okazale. Istnieje także możliwość podzielenia jej na odpowiednie rozdziały, które sami nazwiemy.Szczególnie atrakcyjna wydaje się być możliwość dołączenia do każdego zdjęcia wybranego przez nas tekstu. Wszystko to sprawi, iż stworzone dzieło nabierze charakteru. Nie należy zapominać również o okładce, która powinna zostać dodatkowo wzmocniona. Dzięki temu nie zniszczy się podczas częstego użytkowania.

 fotoksiążka dziecka

 

 

 

 

 

 

 

 

 Fotoksiążki tworzone z okazji 1. roczku naszej pociechy są idealnym sposobem na to, aby pokazać , w jaki sposób kształtowało się jej życie. Dzięki temu dowie się, jaką miłością ją darzyliśmy. Wiele możliwości projektowych, a także związanych z cyfrową obróbką zdjęć sprawiają, iż tego typu książki cechują się niezwykłą wręcz atrakcyjnością. Poszczególne projekty to prawdziwe dzieła sztuki, które będą cieszyły nasze oczy przez wiele lat.