Nowości
  • Fotoksiążka – więcej, niż zwykła pamiątka

    Wróciłeś z cudownych wakacji. Wszystko, co chciałeś uwieczniłeś na zdjęciach – teraz musisz tylko wymyślić, jak będziesz je przechowywał. Na dysku komputera? Niby jest to praktyczne rozwiązanie, ale czasem masz ochotę wrócić do tych chwil w miękkim fotelu, a nie przed monitorem.

Wizyt:
Dzisiaj: 4Wszystkich: 79586

Wakacyjne wspomnienia na zdjęciach

Fotoksiążka - strona główna » Wakacyjne wspomnienia na zdjęciach

Po powrocie z wakacji postanowiłam od razu wziąć się za porządkowanie zdjęć. W dzisiejszych czasach królują zdjęcia z aparatów cyfrowych, więc selekcja zrobionych zdjęć jest niełatwym wyzwaniem. Z masy zdjęć wybrałam te według mnie najfajniejsze.

 

W tym roku postanowiłam  zrobić projekt fotoksiążki.

 

Od koleżanek nasłuchałam się bardzo dużo pozytywnych opinii na temat tego rozwiązania i postanowiłam sama spróbować. Program do tworzenia fotoksiążek jest programem, który najlepiej zainstalować na komputerze. Nie ma wtedy problemu z przerwaniem pracy i zapisaniem tego, co do tej pory udało się zrobić. Z tego co wiem, są też programy, które obsługuje się przez stronę internetową, ale ja tego rozwiązania nie przetestowałam.


Program do tworzenia fotoksiążek jest bardzo intuicyjny i nie potrzeba mieć wielkiego doświadczenia, aby coś takiego w zaciszu domowym przygotować. Wystarczy trochę czasu i cierpliwości, garść pomysłów i fajny projekt gotowy. Intuicyjnie dodaje się zdjęcia, można wstawiać różne swoje komentarze oraz dodawać śmieszne grafiki czy tło do naszych zdjęć.
Przed wysłaniem warto przejrzeć na spokojnie projekt fotoksiążki, bo niestety jak projekt zostanie wysłany do realizacji, nie można już nic zmienić. Kiedy fotoksiążka jest gotowa wysyłamy ją jednym kliknięciem, dokonujemy opłaty i cierpliwie czekamy na przesyłkę. U mnie trwało to około tygodnia, ale radość z oglądania była wielka. Dzieciom i mężowi fotoksiążka bardzo się podobała. Oglądali ją z zachwytem kilka razy.


Fotoksiążka prezentuje się naprawdę fajnie.

 

Myślę, że mógłby to być też fajny prezent dla kogoś bliskiego. Na pewno następnym razem też skorzystamy z takiego rozwiązania, ponieważ jest to bardzo ładna i oryginalna pamiątka z wakacji.