Nowości
  • Fotoksiążka – więcej, niż zwykła pamiątka

    Wróciłeś z cudownych wakacji. Wszystko, co chciałeś uwieczniłeś na zdjęciach – teraz musisz tylko wymyślić, jak będziesz je przechowywał. Na dysku komputera? Niby jest to praktyczne rozwiązanie, ale czasem masz ochotę wrócić do tych chwil w miękkim fotelu, a nie przed monitorem.

Wizyt:
Dzisiaj: 4Wszystkich: 79586

Ile się czeka na wykonanie fotoksiążki

Fotoksiążka - strona główna » Ile się czeka na wykonanie fotoksiążki

 

1/ Jeżeli osoba zamawiająca przygotuje projekt w programie http://zaprojektuj-sam.szablony.in/ i złoży w nim zamówienie to czas realizacji wynosi 3-5 dni oraz należy uwzględnić czas przesyłki kurierskiej 1-2 dni

 

2/ Jeżeli osoba zamawiająca chce zamówić fotoksiążkę łącznie z projektem to czas realizacji jest taki jak powyżej natomiast czas wykonania projektu zależny jest od kilku czynników:

- ilości zdjęć (im więcej zdjęć tym więcej czasu zajmuje opracowanie projektu)

- tematu fotoksiażki, fotoksiązkę ślubną projektuje się dłużej niż fotoksiążke z wakacji

- szybkości odpowiedzi na moje maile przez klienta, na początku wysyłamy projekt kilku pierwszych stron w trzech wersjach aby klient wskazał swoje preferencje, później wysyłamy projekt całości do weryfikacji. Jeżeli klient od razu udziela nam odpowiedzi to czas jest krótki.

 

Średnio należy założyć 2 do 3 tygodnie na otrzymanie gotowej fotoksiążki od momentu zlożenia zamówienia zawierającego niezbędne informacje i przesłania zdjęć. Jeżeli jest jakiś termin na który należy zdążyć z fotoksiążką warto go określić, przesłać zdjęcia, podać format i rodzaj okładki. Wtedy można stwierdzić czy jest realna możliwość zmieszczenia się w tym terminie.

 

więcej informacji dostępnych jest na stronie > fotoksiazka

 

Nie warto więc czekać z zamówieniem fotoksiążki do ostatniej chwili bo czasem nie da sie już jej wykonać na daną okazje.