Czy gry komputerowe sa dobre do rozwijania rywalizacji?

Czy gry komputerowe sa dobre do rozwijania rywalizacji? Jim Kenzie, główny recenzent auto dla Toronto Star będzie również zdobić zdarzenie. Wydarzenie będzie miejsce dla decydentów mieć wyczucie, gdzie przemysł paliwo alternatywne dzieje. Tematy, które zostaną poruszone podczas szczytu da im wspaniały widok na to, co jest w sklepie dla tej branży kwitnących. Informacje mogą zebrać z tej imprezy będzie bardzo pomocne przy opracowywaniu nowych strategii w zakresie produkcji i rozwoju nowych samochodów.

Wydarzenie będzie również wyposażone w Expo Hall, gdzie zostanie pokazany szerokiej gamy pojazdów, części i usług, które są podłączone do paliw alternatywnych. A „Finansowanie Pawilon” zostanie również wyróżniona pomóc agencje znaleźć odpowiednie narzędzia w celu obniżenia kosztów przejścia na paliwa alternatywne. Konferencja będzie także pozwolić uczestnicy mieli okazję do prowadzenia niektórych pojazdów pokazanych na Expo Hall dać im poczuć, jak alternatywne paliwa pojazd napędzany wykonuje. Ostatniego dnia imprezy będzie poświęcony pokazując społeczeństwu jakie są postępy poczynione w alternatywnym branży paliwowej. Jest to wysiłek, aby uzyskać publicznych zaangażowanych w rozwój lepszej alternatywy dla paliw kopalnych.

Organizatorem tej imprezy jest organizacja przedsiębiorcza, która działa jako pomost między ludźmi, którzy poszukują sposobów włączenia technologii transportu swoich produktów i te, które mogą dostarczyć wspomnianą technologię. Organizacja jest wspierana przez różne firmy w hostingu corocznej imprezy. Wśród swoich sponsorów wybitnych są Toyota, Honda, DaimlerChrysler, General Motors i Ford Motor Company. Poświęcenie tych producentów samochodów w rozwoju paliw alternatywnych jest dalej pokazane w ich spisu samochodów, które teraz zaczynają uznawać znaczenie stosowania paliw alternatywnych.

Anthony Fontanelle jest 35-letni automotive.buff który dorastał w Wietrznym Mieście.Robi freelance pracę dla magazynu motoryzacyjnego, kiedy nie jest zajęty Dostosowywanie samochodów w swoim sklepie. Można odwiedzić EBC Pad, aby uzyskać więcej informacji.

Artykuł dzięki: