Czy gry komputerowe sa dobre w poprawie logicznego myslenia?

Czy gry komputerowe sa dobre w poprawie logicznego myslenia?

Alternatywne paliwa Planowana konferencja w kwietniu

Pojazdy odgrywają główną rolę w bieżącym dysku globalnej społeczności, aby zmniejszyć zależność od paliw kopalnych w celu ochrony środowiska naturalnego podobnie do konstrukcji EBC pad wpływa na siłę hamowania samochodu. Pojazdy samochodowe pracujące na benzynie lub oleju napędowego jest jednym z głównych źródeł szkodliwych gazów emitowanych do atmosfery. Obecnie różne rządy rozwiązania problemu, który stał się głównym na nim do środowiska. W związku z tym, Alternative Fuel Vehicle Instytut będzie gospodarzem Trzynasty roczne paliw alternatywnych Środki Krajowa Konferencja + Expo, które odbędzie się w dniu 4 kwietnia 1Aby tym roku w Anaheim, w Kalifornii. Konferencja będzie wydarzeniem, które wezmą udział w różnych sektorach, które są przeznaczone do promowania paliw alternatywnych.

Czy gry komputerowe sa dobre w poprawie logicznego myslenia?

Różni eksperci w swoich dziedzinach będzie obecny zająć się przyszłością paliw alternatywnych. Przedstawiciele różnych sektorów, takich jak producenci samochodów ciężarowych, dostawców paliw, agencje rządowe, jak i producentów części będzie obecny na tej konferencji. Tematy, które będą poruszane podczas zebrania skupiają się na różnych obszarach, ale odnosi się do rozwoju alternatywnych paliw. Ustawodawstwo dotyczące wykorzystania paliw alternatywnych zostaną rozwiązane, a także standardami silnika EPA. Zmiany klimatyczne, plug-in hybryd, portów, biopaliwa aktualizacji i elektrycznych zaliczek napędowych to tylko niektóre z zagadnień, które zostaną poruszone podczas wspomnianej konferencji. Jednym z celów jest zapewnienie gromadzenia wiedzy do różnych sektorów, jak dokonać przejścia do paliw alternatywnych różnych flot bardziej opłacalne.

Czy gry komputerowe sa dobre w poprawie logicznego myslenia?

Podczas szczytu alternatywnego paliwa, były dyrektor CIA James Woosley i ekspert polityka ochrony środowiska dr Terry Tamminen wygłosi kluczowy adresy.
Artykuł dzięki: