Wydawanie prawdziwych pieniedzy na itemy w grach

Wydawanie prawdziwych pieniedzy na itemy w grach

Settlers of Catan strategii

Settlers of Catan strategii jest dość prosty, ale bardzo subtelne niuanse, które można docenić tylko z doświadczeniem. Jeśli jednak zapoznać się na strategii i zwracać uwagę na to, co wszystko działa i co zrobić, gdy rzeczy nie grasz to można bardzo szybko poprawić swoje umiejętności.

Ogólnie mówiąc, istnieją dwie główne strategie. Pierwszy kierować cegły i drewna, wyglądają poszerzyć swoją sieć drogową szybko i budować kolejne osiedla. Inną strategią jest kierować rudy i zboże i dostać dwa miasta i działa tak szybko, jak to możliwe, a następnie rozwiń stamtąd.

Żadna z nich nie jest lepsze niż inne. Wszystko zależy od tego, co płyta wygląda, gdy umieszczasz i co twoi przeciwnicy starają się zrobić.

Czytaj przeciwników

Wydawanie prawdziwych pieniedzy na itemy w grach

Kluczem do poprawy swoich umiejętności w Settlers of Catan jest uważne, co robią twoi przeciwnicy i myślenia. Nie wystarczy po prostu istnieć w swoim własnym małym bańki. W celu dokonania karty rabuś i rozwoju najskuteczniejszym trzeba mieć dobry pomysł, co twoi przeciwnicy mają w swoich rękach.

Ty też chcesz być czytanie ich umysły pod względem strategii, dzięki czemu można wyciąć je, jeśli chcesz. Inną dobrą rzeczą jest to, aby zaprzeczyć handel konkretny zasób do konkretnego przeciwnika, jeśli nie mogą dostać. Nawet jeśli oferują dobrą handlu można zyskać więcej korzyści poprzez odmówienie im.

Skutecznie Trading

Każdy handel jest okazją, aby uzyskać jeden nad swoimi przeciwnikami lub do nich się dostać jeden nad wami. Za każdym razem trzeba zastanowić się nad tym, kto najbardziej skorzysta. Naprawdę może potrzebować zasobu są one oferują, a może masz mnóstwo, co chcesz oddać. Ale co oni czerpać zyski będą z coraz swój zasób.

Na przykład można rozpaczliwie potrzebują pszenicę i mają pięć owiec oddać. Ale jeśli to owce pozwala przeciwnik zbudować osadę, gdzie przecina cię wtedy jest to naprawdę warto? Potencjalnie nie.

Wydawanie prawdziwych pieniedzy na itemy w grach

Po prostu trzeba mieć świadomość tych rzeczy i dokładają wszelkich prac handlowej dla Ciebie, a nie przeciwnika.

Twoje Drogi startowe

Wstępne drogi są kluczem do wysiąść na szybki start. Wielu nowicjuszy jednak popełnia błąd wskazując ich drogi int kierunku najlepszego pobliskim miejscu. Jednak często uważają, że ktoś zbuduje tam i droga stanie się zbędne.

To zajmuje trochę wezwanie sądu, ale często lepiej jest budować w kierunku słabszego miejscu.

Oznacza to, że faktycznie mają miejsce na budowę nowych osiedli, nawet jeśli nie są one tak atrakcyjne. Ale to oszczędza posiadające nadmiarowe drogi i jest w dół dwa zasoby, nawet przed rozpoczęciem gry.

Artykuł dzięki: