Czy gry komputerowe sa dobre do nauki zarzadzania?

Czy gry komputerowe sa dobre do nauki zarzadzania?

Budowa Kariera – Jakie typy zarządów są tam

Budownictwo Praca: Istnieje kilka różnych rodzajów zarządach spółek, które rządzą wykonawców. Chociaż niektóre płyty są albo nieświadomi, niedoinformowani, lub po prostu nie mają czasu, aby dowiedzieć się, jak oni rządzą, inni zdecydują się ustalić, gdzie są i gdzie chcą być ustawione w celu zwiększenia ich zdolności do rządzenia. Poniżej znajdują się trzy najbardziej popularne konstrukcje dla budownictwa Corporate Boards:

zarządzane Board

Zarządzana Board zwykle ma silny CEO, która posiada również funkcję przewodniczącego, i składa się głównie z wewnętrznych jak członkami zarządów. Tutaj CEO utrzymuje rozległe wpływu na dobór członków zarządu. Użytkownicy zwykle jednogłośnie obsługiwać wszystkich CEO decisions.The Populate zwykle zawiera resztę alkoholowych niedokładnych reżyserów, wzmocnionym CEO i mięśni głowy Komisji. Nominowani Komisji są wybrani dyrektorzy powierzchniowych, lecz ze znakiem z CEO. Komitet spotyka się niezależnie od kierunku myślenia pracodawcy i dyrektorzy prowizji upuść gorliwy sterty książek dyskusji zacji strategii pracodawcy i sposób.

Czy gry komputerowe sa dobre do nauki zarzadzania?

regulowane Board

Rządzonych Board zwykle zawiera bilans silnych reżyserów zewnątrz, silny i silny CEO przewodniczący komitetu. Nominowani Nadzorczej wybierani są przez dyrektorów zewnętrznych, ale z wejściem z CEO. Zarząd spotyka się niezależnie od budowy zarządzania pracodawcy i członkami zarządów spędzają dużo czasu omawiając strategię i kierunek budownictwo pracodawcy.

Directed Board

Czy gry komputerowe sa dobre do nauki zarzadzania?

Ukierunkowany Board zwykle ma silne poza dyrektorów z prezesem i przewodniczącym pozycji utrzymywanych oddzielnie. Płyty te posiadają duży procent dyrektorów zewnętrznych i są wyraźnie niezależne od CEO i od reszty kierownictwa budowy pracodawcy. Mają też ogromny wkład i kontrolę nad głównymi decyzjami administracyjnymi budowy pracodawców.

Frederick Hornes z Hornberger Management Company w Wilmington, Delaware, jest starszy rekruter budowy wykonawczy przeznaczony wyłącznie do rekrutacji członków zarządu i kadry kierowniczej przedsiębiorstw w branży budowlanej. Skupiając się na niszy w specjalności budowa pozwala nam wyłącznie spędzać czas kultywowanie relacji z kadry na szczycie branży. Naszym celem zapewnia szybsze wyniki obszerniejsze firm po prostu nie może powielać.

WWW: www.constructionexecutive.com WWW: www.hmc.com

Artykuł dzięki: