Gry jednoosobowe z dobra fabula

Gry jednoosobowe z dobra fabula

Jak napisać strategię wojskową artykułów online

W ubiegłym roku miałem dyskusję z oficerem, który wrócił do szkoły w jednej z najlepszych szkół wojennych naszego narodu. Byliśmy o dyskusji na temat strategii wojskowej, jeden z moich ulubionych tematów, jak chciałbym, aby przejść do strony strategii online do czytania, a także oglądać kanał wojskowej. Zawsze byłem zaintrygowany strategii, nie tylko z uprawiania sportu na wysokim poziomie w moich młodszych dniach, ale także w biznesie i polityce. Ostatnio na emeryturze Szukałem na strategiach finansowych nawet w tych trudnych czasach gospodarczych. A teraz chciałbym z tobą porozmawiać przez chwilę o tym wszystkim.

Widzisz, jeśli masz zamiar pisać artykuły na temat strategii wojskowej opłaca się użyć analogii, metafor, a nawet okazjonalne alegorię pomóc uzyskać swój punkt w poprzek. Odnoszące się zaskoczyć atak, blitzing, pozycje obronne, wabik, a przytłaczającą siłę – dobrze, widzimy, że wszystko w przyrodzie. Jest to nie tylko w wojsku, ale to są polityczne, sportowe, a także strategie biznesowe. Opisując strategię wojskową, a także patrząc na zapisach historycznych porównując wiele ludzkich bitew w historii ma również sens, aby pomóc poprzez umieszczenie w nowoczesnym kontekście.

Efektywność logistyki można porównać do systemu dystrybucji, Walmart piasty FedEx, a nawet port współczesnego. Strategie i szkolenia może być porównana do edukacji, symulacji lub szkolenia w pracy. Strategie walki powietrznej można porównać do zwinności widzimy w sporcie. Następnie istnieją strategie owady pozostawania przy życiu, i pokonując zagrożenia – tak jak istnieją strategie wilki polują w opakowaniach, albo wielkie koty odrywanie obiad z dużego poruszającego stada. Rzeczywiście myślę, co znajdziesz jest, jeśli splot tego typu przykłady, historie i myśli w swoich wojskowych artykułów strategicznych nie tylko będą one bardziej zrozumiały dla czytelnika, ale stawia wszystko na lepsze kontekście.

Najczęściej, jako były franczyzodawcy i przedsiębiorca widzę osiągnięcie udziału w rynku, terytorium, i dominacji regionalnej bardzo podobny do strategii wojskowej i wojny. Być może inni nie, jednak jest to z ich głupoty, ponieważ uczestniczy w gospodarce wolnorynkowej, gdzie konkurencja jest najważniejsza, a każdy szczegół musi być uznane wydaje się najwłaściwsze, aby rozpoznać te fakty i pomóc innym zrozumieć związek. Rzeczywiście, jeśli więcej pisarze to zrobił, być może nasi stratedzy wojskowi mogli wykonywać swoją pracę lepiej, myśleć nieszablonowo i wygrać kolejne bitwy, więc jak mówi Sun Tzu po zdobyciu 100 bitew – wygranie wojny też. Proszę pomyśleć o tym.

Artykuł dzięki: