Czy gry komputerowe sa dobre w nauce myslenia przestrzennego?

Czy gry komputerowe sa dobre w nauce myslenia przestrzennego?

Zrób gra planszowa

Ludzie kochają gry planszowe, a dla niektórych wyzwaniem popełnienia jednego jest tak duża, jak wygranie samej gry. Ewentualny prestiż tworzenia i wprowadzania do obrotu gra planszowa jest celem wielu realizować z pasją. Więc co jest zaangażowana w wytwarzanie grę planszową?

Istnieje wiele aspektów tworzenia gier planszowych, ale pierwszy i najważniejszy jest sam pomysł, który będzie podstawą gry. Jednak zanim jeszcze pracować nad tym trzeba zrobić kilka decyzji dotyczących grupy docelowej do gry. Na przykład, jest to dla małych dzieci do stymulowania wzrostu lub uczenie się w jakiś sposób, czy jest to dla starszych te, które po prostu chcą się zabawić? Adresowany jest do osób dorosłych, które chcą być stymulowane lub mają ich zdolności umysłowe wyzwanie? Jest to świetny sposób, aby ludzie z ich strefy komfortu i podjąć ryzyko? Czy jest to gra po prostu doprowadzić rodzinę razem przez jakiś czas jakości?

Czy gry komputerowe sa dobre w nauce myslenia przestrzennego?

Po niektórych z tych dyrektyw pracy są ustalone ramy trzeba szukać pomysłu. Teraz nie trzeba siedzieć i rozmyślać dopóki nie jesteś inspirowane z oryginalnym pomysłem. Można umrzeć z głodu w tym procesie. Może być opracowane poprzez szereg parametrów oraz ich przestawianie. Na przykład wybrać jeden lub dwa spośród wielu możliwych platformach, takich jak odkrycie, ryzyka, zadania, wyzwanie, nagrody, suspensu, działania, negocjacji, prędkości lub wiedzy.

Zdecyduj, co będzie celem koniec z platformy, którą wybrałeś. Na przykład, „odkrycie” może być „kto to zrobił” gra Morderstwo takie jak Cluedo, „ryzyko” może być gra finansowa realizować bogactwo takie jak Monopoly, „zadaniem” może być gra rysowanie takich jak Pictionary i tak dalej.

Bądź elastyczny z tych pomysłów, jak są one jedynie wskazówki. Następną rzeczą do rozważenia jest proces gry. Czy masz kości, karty, działań, pytania, domyślając się, liczniki, strzelając lub jakąś inną formę przypadek? Ponownie wybrać jeden lub dwa i zobaczyć, co można wymyślić.

Artykuł dzięki: