Gry dla relaksu

Gry dla relaksu

Odsłona Logic w zastosowaniu do pisania artykułu – zwiększyć liczbę odsłon – więcej ruchu

Chcesz rozwijać poziom ruchu na swojej stronie? Większość ludzi myśli, że chcą, aby uzyskać więcej trafień, ale co tak naprawdę chcą się rozwijać jest ich „poglądy stronę”. Spójrzmy na bardzo podstawowym wzorem dla rozwijających się odsłon.

Odsłon vs. Odsłon: (Definicje)

HITS jest tak jak hitów 1990 roku był również wie, jak: Jak Idioci Tor Sukces. Jeśli masz 3 obrazów na stronie, może być generowanie 4 trafień za każdym razem ktoś ogląda swoją stronę. W związku z tym, że to w dużej mierze Numer bezużyteczne. (1) Widok strony jest równa jednej widzenia swojej stronie. Jeśli masz 100k odsłon, można powiedzieć, że ktoś pociągnął w dół i spojrzał na 100k stron treści. Konkluzja: Chcesz rozwijać swoje odsłon.

Strony Zobacz tajemnicy

Łączna liczba wyświetleń stron w danym okresie czasu, jest bezpośrednio związana z liczbą jakości oryginalnych artykułów / stron masz dostępne w witrynie lub wyrobu zapasów i można zwiększyć efekt dźwigni przez wyjątkowość / jakość / wyłączności artykułów.

Zapomnij o skomplikowanych lub podstępne strategii SEO. Wszystko, co naprawdę trzeba zrobić, to skupić się na jeździe liczbę stron treści masz produkując więcej jakości oryginalne artykuły, które są unikalne.

Każdy artykuł masz jest agentem twój … pracuje dla Ciebie, sprzedając 24 godziny na dobę. Chcesz więcej ruchu? Tworzenie większej liczby agentów artykułu.

Jakość, znaczenie i czynnik unikalność treści albo tworzy, wzmacnia i buduje zaufanie swoich użytkowników i stron, które odnoszą się do Ciebie lub ruchu niszczy zaufanie. Surowa ilość stron treści nie wystarcza. Musisz skupić się na jakości oryginalnej treści, jeśli chcesz zbudować zaufanie rynku.

Widok strony Analogie:

Oto dwie analogie do prowadzenia domu Chris Kawalerskim stronę View teorię 101:

Artykuł dzięki: