Gry strategiczne z serii Starcraft

Gry strategiczne z serii Starcraft

Drewniane Gry planszowe – Top 3 bestsellery

Trzy najpopularniejsze według zapisów zgłoszonych przez część środowiska biznesu internetowego były

1. Shove Halfpenny.

Shove Halfpenny jest drewniana plansza, która jest popularnym sposobem spędzania wolnego czasu przez wieki. W średniowiecznej Anglii było to takie popularne gry hazardowe, że zarząd musiał być trzymany w pomieszczeniu na tyłach Inn tak, że tylko zaufani klienci mogli zagrać. Król Henryk VIII w Anglii był regularnym graczem i zapisy historii, że nawet on musiał położyć się znaczne sumy pieniędzy do dworzan, którzy mieli umiejętności (i nie niewielką ilość odwagi), aby go pokonać.

2. Backgammon.

Gry strategiczne z serii Starcraft

Backgammon został rozegrany przez starożytnych cywilizacji, w tym Egipcjan i można je datować na 3000BC. Wiele cywilizacje miały gier, które łączą wykorzystanie kości i markerów do gry terytorialnych „war” gry, gdzie byli w stanie opracować strategie obrony i ataku przeciwników. Jednakże, w 18 wieku stał się bardzo popularny wśród angielskich duchownych.

3. Chess.

Szachy sięga 2000BC w Indiach i Persji i był znany jako Chaturanga. Oryginalne szachy były rzeźbione konie, rydwany, słonie i żołnierzy piechoty. Szachy jak teraz wiemy, że przyszedł do bycia około 2000 lat temu.

W całej historii jakaś forma gry planszowej został rozegrany jako hobby rozrywka przez większość cywilizowanych społeczeństw. Niektóre były nawet są odtwarzane przed cywilizacja rozwinęła swoje umiejętności czytania i pisania. Te same podstawowe pojęcia istnieją do dziś, a wiele z dawnych gier planszowych zostały przekształcone te, które gramy dzisiaj.

Gry strategiczne z serii Starcraft

Drzewny jako materiał był bogaty w większości obszarów i jest powszechnie używany jako materiał z wyboru, a poza wielkiej trwałości i stylu.

Wiele z tych tradycyjnych drewnianych gier planszowych obserwujemy renesans popularności dziś ze względu na zapał rodziców, aby zapewnić alternatywę dla gier elektronicznych.

Liz Bowen jest członkiem zespołu marketingu na upominki i prezenty, biznesu internetowego specjalizującego się w jakości prezentów.

Liz jest pasjonatem tradycyjnych drewnianych gier planszowych. To prawdopodobnie wynika z spędzając wiele godzin jako dziecko grając w te gry z przyjaciółmi i rodziną. Aby znaleźć wybór najlepszych tradycyjnych gier desce na rynku można znaleźć www.gifts-presents.co.uk dziś.

Artykuł dzięki: