Gry z mikrotransakcjami

Jak wygrać w Monopoly

Monopoly to jedna z najlepszych gier wszech czasów. Oto kilka strategii można użyć, aby zwiększyć swoje szanse na odejście zwycięzcę.

1.Buy Wszystko You Can

Wiem, że większość ludzi lubi szukać najlepszych ofert i tam znaleźć nieruchomość, która daje najwięcej pieniędzy, jeśli ktoś ląduje na nim. Ale jeśli nie, że prawdopodobnie będzie w końcu jest osoba, a tylko 1 lub 2 właściwości i po prostu nadzieję, że ktoś inny dostaje pecha, i ląduje na jednym z nich.

Trzeba spojrzeć na prawdopodobieństwa trochę. Jeśli jesteś właścicielem 10 nieruchomości masz znacznie większą szansę na kogoś innego lądowania na 1 z nich to jeśli tylko miał 2. Innymi słowy, które chcesz kupić, jak wiele właściwości, jak to tylko możliwe.

2.Trade z innymi

Pamiętaj, aby handlować z innymi ludźmi może pomóc zarówno z was to, co chcesz. Wystarczy pamiętać, że nie chce żadnego handlu, gdzie można dostać kwaśny koniec umowy. Nie chcesz konkurencja robi się zbyt silny.

Monopoly jest dość pobłażliwe można praktycznie zrobić cokolwiek chcesz umowa z inną osobą, to nie musi być kompromisem. Jeśli ktoś ląduje na nieruchomości warto się targować z nimi i próbować dostać 1 z ich właściwości zamiast nich mających zapłacić.

Bądź kreatywny, co można myśleć tutaj.

3.Keep Pieniądze w Reserve

Nie wydawaj wszystkich pieniędzy, zwłaszcza gdy masz długą drogę do przebycia, zanim można przekazać go ponownie. Trzymać pieniądze w rezerwie na wypadek lądowania na własność kogoś innego, nawet jeśli jest to dość mało prawdopodobne. Lepiej dmuchać na zimne.

Artykuł dzięki: