Gry z mikrotransakcjami

Jak wygrać w Monopoly

Monopoly to jedna z najlepszych gier wszech czasów. Oto kilka strategii można użyć, aby zwiększyć swoje szanse na odejście zwycięzcę.

1.Buy Wszystko You Can

Wiem, że większość ludzi lubi szukać najlepszych ofert i tam znaleźć nieruchomość, która daje najwięcej pieniędzy, jeśli ktoś ląduje na nim. Ale jeśli nie, że prawdopodobnie będzie w końcu jest osoba, a tylko 1 lub 2 właściwości i po prostu nadzieję, że ktoś inny dostaje pecha, i ląduje na jednym z nich.

Trzeba spojrzeć na prawdopodobieństwa trochę. Jeśli jesteś właścicielem 10 nieruchomości masz znacznie większą szansę na kogoś innego lądowania na 1 z nich to jeśli tylko miał 2. Innymi słowy, które chcesz kupić, jak wiele właściwości, jak to tylko możliwe.

2.Trade z innymi

Pamiętaj, aby handlować z innymi ludźmi może pomóc zarówno z was to, co chcesz. Wystarczy pamiętać, że nie chce żadnego handlu, gdzie można dostać kwaśny koniec umowy. Nie chcesz konkurencja robi się zbyt silny.

Monopoly jest dość www.kogainw.pl/oferta/ pobłażliwe można praktycznie zrobić cokolwiek chcesz umowa z inną osobą, to nie musi być kompromisem. Jeśli ktoś ląduje na nieruchomości warto się targować z nimi i próbować dostać 1 z ich właściwości zamiast nich mających zapłacić.

Bądź kreatywny, co można myśleć tutaj.

3.Keep Pieniądze w Reserve

Nie wydawaj wszystkich pieniędzy, zwłaszcza gdy masz długą drogę do przebycia, zanim można przekazać go ponownie. Trzymać pieniądze w rezerwie na wypadek lądowania na własność kogoś innego, nawet jeśli jest to dość mało prawdopodobne. Lepiej dmuchać na zimne.

Artykuł dzięki: