Czy gra jednoosobowa jest lepsza?

Czy gra jednoosobowa jest lepsza?

Jabłek do jabłek gry

Jabłek do jabłek gry jest nagradzana gra partia, która jest idealnym miejscem dla całej rodziny. Ta gra uznana za „Party Game of the Year” w grudniu 1999 roku otrzymał również aprobatę z National Parenting Center w tym samym roku. Nic więc dziwnego, że jest to wysoce zalecane rozrywki, który daje więcej niż tylko zwykły stary zabawy!

Gra pierwotnie opublikowany i wydany przez wyjęciu z pudełka Publishing Mattel przejął dziś zadanie. Jest to najlepszy i szybki tempie interaktywne i pouczające rozrywki idealne dla czterech do dziesięciu graczy. Więc jak można grać jabłek do jabłek gry? Oto niektóre z podstawowych elementów, aby dowiedzieć się o grze, zwłaszcza do początkujących i początkujących.

Czy gra jednoosobowa jest lepsza?

Sprzęt trzeba. Partia Box edycja jabłek do jabłek gry jest niedawno wydana i łączy wszystkie treści z wcześniejszymi wersjami. Ten zestaw zawiera jedną talię kart składający się z 749 kart czerwonych jabłek.

Karty te mają rzeczowniki lub zwroty rzeczownikowe wydrukowane na każdej z kart kawałki takie jak nazwy osoby, miejsc, zdarzeń i rzeczy. Druga talia kart zawiera 249 zielonych kart, które mają przymiotniki opisujące cechy tego miejsca, osoby, zdarzenia lub rzeczy w czerwone kartki jabłek.

Czy gra jednoosobowa jest lepsza?

Kto może grać i jakie są mechanikę gry? Oprócz graczy, nie powinno być także sędzia, który zajmuje siedem kart z czerwona kartka jabłko pokładzie. On rozdaje karty graczom i kładzie je na stole w taki sposób, twarzą w dół. Potem wybiera kartę z zielonej talii Apple z przymiotników i umieszcza ją na twarz tabeli, tak aby wszyscy uczestnicy mogli zobaczyć.

Każdy gracz wybiera kartę, która ich zdaniem całkowicie lub ściśle pasuje do zielonej karty jabłkowy sporządzony przez sędziego. Kładą swoje czerwone kartki jabłko na stole twarzą w dół. Czerwone kartki jabłoni byłyby następnie tasuje przez sędziego jak czyta je na głos.
Artykuł dzięki: