Czy gry komputerowe sa dobre w poprawie refleksu

Czy gry komputerowe sa dobre w poprawie refleksu

Tytuł Pisanie – Jak napisać Silne tytuły Twoich artykułów

Pewnie ją przeczytać wszędzie. Tytuł jest jedną z najważniejszych części pisania artykułu. Wykorzystano w nim ludzi do artykułu, aby przeczytać więcej i mam nadzieję, podjąć odpowiednie działania. Jednak, jak można utworzyć tytuł magnetycznego lub przekonujące?

Jaki jest dokładny Sekret uwagi ciągnięcie tytuł artykułu? Oto tylko kilka pomysłów na dobry początek.

1. Za pomocą liczb.

„Top 5 powodów, aby nie stracić tłuszczu”

Ludzie, którzy chcą schudnąć, powinny odnosić się do tego rodzaju tytuł i art. Jeśli nie uda im się schudnąć, mimo ich starań, aby postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w jednym programie do listu, na pewno chcą wiedzieć dlaczego.

2. Włącz tytuł pod znakiem zapytania.

To podniesie zainteresowanie wśród czytelników. Oczywiście, kiedy widzą pytanie w tytule, że spodziewają się uzyskać odpowiedź w treści artykułu. Jeśli chcą znać odpowiedź, będą one kliknij i przeczytaj ją.

3. Zacznij Jak

Jak informacja jest prosta, ale bardzo interesująca dla większości czytelników. Jeśli można wziąć czytelnicy krok po kroku, aby rozwiązać swój problem, chcą te informacje. Ludzie oczekują, aby znaleźć rozwiązania ich problemów, a jak artykuł zapewnia im nie tylko informacji stykają niezbędnych kroków, aby go rozwiązać.

4. Tytuły Story

„Nigdy nie wiem pizzy może być tak smaczne i zdrowe, dopóki …”

Ludzie lubią czytać historię, zwłaszcza jeśli mogą one odnosić się do niego. Wyzwanie z tego typu tytuł jest brak przejrzystości. Jeśli można wstawić podstawowy słowa kluczowego i sprawiają, że czytelnicy wiedzą dokładnie, o temacie artykułu, artykuł ten może zaszaleć i dostać dużo czytelników.

5. Nałożyć korzyści

Nie sprzedawać cechy ale korzyści. Ludzi nie obchodzi, jak dobry produkt jest. Chcą tylko wiedzieć, czy dany produkt może pomóc im rozwiązać ich problem lub poprawić swoje życie.

Tytuły są ważne dla wszelkich artykułów. Można zwiększyć skuteczność swoich artykułów za pomocą jednego lub więcej z powyższych wskazówek. Spróbuj, będziesz zaskoczony, jak szybko można go włączyć tak sobie tytuł w potężny jeden.

Chcesz dowiedzieć się, jak jeżdżę 12,688 odwiedzających do mojej strony co miesiąc?

Artykuł dzięki: