|  | 

Przeprowadzki

Naklejki ścienne

Naklejki ścienne to doskonały sposób na dokonanie zmian w naszym wnętrzu. Wystarczy nakleić na ścianę obrazek, żeby nasze wnętrze nabrało innego wyrazu. Udekorowana ściana przestaje być jednostajna i monotonna a staje się bardziej atrakcyjna i ciekawa i to w zaledwie 15 minut. W razie jak nam się znudzi obraz możemy zawsze w szybki sposób usunąć ze ściany i zmienić aranżację naklejkową.
Jak stworzyć iście bajkowy klimat w pokoju naszego dziecka. Wróżki, motyle, elfy to tematy przewodnie bajek dla naszych milusińskich. Ściana z tymi motywami przewodnimi wykreowała pokój marzeń nie jednej dziewczynki. Żywe kolory błękitu, różu i fioletu doskonale ze sobą współgrają dając obraz radości i wytchnienia.

Głowa tygrysa przemyka nam przez ścianę. Dla lubiących oryginalność i nowoczesność polecam do białego minimalistycznego wnętrza akcent tygrysiej głowy. Podkreśli aranżacje wnętrza i doda siły i odwagi właścicielowi mieszkania lub pokoju anonserek.pl – seks humor.

Kolorowe napisy to jeden z pomysłów na ciekawe dekoracje w naszym wnętrzu salonu lub sypialni. Wnętrza nowoczesne w minimalistycznych aranżacjach doskonale współgrają z dekoracjami wyrazowymi naklejek ściennych. Szczególnie gdy Trzcionka jest kolorowa i podkreśla charakter stylizacji wnętrza.

W jaki sposób ożywić ciemną grafitową ścianę ? Otóż motywy przyrodnicze w nieco abstrakcyjnej wersji doskonale zdadzą tutaj egzamin. Dla kontrastu naklejki ścienne w kolorze ecru lub białego doskonale podkreślą ciemny kolor ściany. W tym wnętrzu salonu wszystko doskonale współgra ze sobą a ciemna ściana wcale nie wydaje się taka ciemna.

naklejki-scienne

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Nowoczesne biurka ze szklanym blatem

    Nowoczesne biurka ze szklanym blatem

    Szkło jest bardzo atrakcyjnym wizualnie surowcem, który pozwala nadać wnętrzu nowej jakości. Wprowadza atmosferę czystości, schludności, ale i nieco oziębia pomieszczenie, przez co wydaje się być ono bardziej nowoczesne i eleganckie. Świetnie prezentuje się w blatach biurek – tylko czy jest to praktyczne rozwiązanie? Czy szkło w blacie to dobry pomysł pornosy – anonserek? Przede

  • Rustykalne wnętrza

    Rustykalne wnętrza

    Styl rustykalny to swego rodzaju kontakt z naturą, swojskością i ze wszystkim co kojarzy nam się ze wsią, przyrodą i szeroko pojętymi walorami ziemskimi. Styl ten jest bezpretensjonalny i pełen prostoty, wprowadzając do wnętrza ciepło i nastrój sielanki wiejskiej chaty lub cichego i spokojnego dworku. W takich aranżacjach królują ekologiczne materiały jak drewno, kamień i