|  | 

Przeprowadzki

Rustykalne wnętrza

Styl rustykalny to swego rodzaju kontakt z naturą, swojskością i ze wszystkim co kojarzy nam się ze wsią, przyrodą i szeroko pojętymi walorami ziemskimi. Styl ten jest bezpretensjonalny i pełen prostoty, wprowadzając do wnętrza ciepło i nastrój sielanki wiejskiej chaty lub cichego i spokojnego dworku.
W takich aranżacjach królują ekologiczne materiały jak drewno, kamień i naturalne tkaniny, oddające surowe i nie obrobione swoje walory.
W rustykalnych wnętrzach świetnie prezentują się fototapety z motywami natury. Podkreślają rustykalność takiego pomieszczenia i wprowadzają klimat harmonii i spokoju wiejskiej sielanki.
Kwieciste pola kolorowych tulipanów urzekną każdego miłośnika przyrody. Złamią każde zatwardziałe serce. Patrząc na ten obraz człowiek wyobraża sobie, że wypoczywa na takiej ukwieconej łące w wiosenny ciepły dzień. Aż chce się na niej położyć. Tapeta wprowadza nastrój beztroskiej sielanki i radości.
Drzewo, które nie jedną wiosnę widziało i nie jednego roku wypuszczało swoje liście. Zachwyca swoją wiekowością i mądrością króla drzew. Park, cisza i spokój takie pierwsze wrażenia wywiera ten obraz. Naturalistyczna czerwień podkreśla rustykalne aranżacje. Doskonale wkomponuje się w dworskie, wiejskie wnętrza.
Motyw słoneczniki to bardzo popularny i przyjemny sposób na ożywienie naszego wnętrza. Oprócz charakterystycznych cech swojskiego klimatu polskiej wsi, kwiaty te, dzięki swoim żółtym kielichom, dodają ciepłej i pozytywnej energii do naszych wnętrz. Prawdziwa wiosna w naszym domu. Dlatego tak chętnie spotykamy je we współczesnych aranżacjach pomieszczeń.

rustykalne-wnetrza

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Nowoczesne biurka ze szklanym blatem

    Nowoczesne biurka ze szklanym blatem

    Szkło jest bardzo atrakcyjnym wizualnie surowcem, który pozwala nadać wnętrzu nowej jakości. Wprowadza atmosferę czystości, schludności, ale i nieco oziębia pomieszczenie, przez co wydaje się być ono bardziej nowoczesne i eleganckie. Świetnie prezentuje się w blatach biurek – tylko czy jest to praktyczne rozwiązanie? Czy szkło w blacie to dobry pomysł pornosy – anonserek? Przede

  • Naklejki ścienne

    Naklejki ścienne

    Naklejki ścienne to doskonały sposób na dokonanie zmian w naszym wnętrzu. Wystarczy nakleić na ścianę obrazek, żeby nasze wnętrze nabrało innego wyrazu. Udekorowana ściana przestaje być jednostajna i monotonna a staje się bardziej atrakcyjna i ciekawa i to w zaledwie 15 minut. W razie jak nam się znudzi obraz możemy zawsze w szybki sposób usunąć